اگر از طرفداران بازی Far Cry هستید، حتماً با نسخه چهارم این بازی، یعنی Far Cry 4 آشنا هستید. Far Cry 4  یکی از بهترین نسخه‌های منتشرشده از بازی Far Cry است که بین طرفداران خود نیز محبوبیت فراوانی دارد و دارای گرافیکی خیره‌کننده و گیم‌پلی فوق‌العاده جذاب است. در این پست قصد داریم نسخه فوق فشرده این بازی را به همراه تمام DLC ها و آپدیت‌ها، برای دانلود در سایت قرار دهیم. برای دانلود بازی Far Cry 4 برای کامپیوتر با سایت گیم تو دانلود همراه باشید.

دانلود بازی Far Cry 4 برای کامپیوتر

بازی‌های Far Cry یکی از بهترین بازی جهان باز و اول‌شخص است. این نوع بازی‌ها بیشتر در مناطق جنگلی و جزیره‌های گمشده اتفاق می‌افتد که همین موضوع باعث افزایش هیجان و جذابیت بازی می‌شود. داستان بازی روایتگر بخشی از زندگی شخصی بانام Ajay Ghale است که برای پخش کردن خاکستر مادر مرحومش به زادگاهش یعنی تبت برمی‌گردد؛ اما در این راه، دچار جنگ‌ها و درگیری‌هایی می‌شود که راه زندگی‌اش کاملاً تغییر می‌کند.

Far Cry 4 دارای گرافیکی خیره‌کننده است که اگر روی آخرین حد گرافیک این بازی را تجربه کنید، هرگز از آن سیر نمی‌شوید. تمامی جزئیات بازی، با دقت طراحی‌شده‌اند و چیزی از قلم نیفتاده است. از گرافیک بازی که بگذریم، گیم‌پلی Far Cry 4، فوق‌العاده طراحی‌شده است به‌طوری‌که دوست دارید تمامی مراحل بازی را با تمام دل‌وجان انجام دهید. سیستم مبارزه بسیار عالی، حیواناتی که به شما حمله می‌کنند، قابلیت رام کردن فیل‌ها و… از ویژگی‌های فوق‌العاده این گیم‌پلی می‌باشند.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز Far Cry 4 :

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 [تنها ورژن‌های 64 بیت]
پردازنده: Intel® i5-750 @ 2.6GHz یا AMD Phenom II X4 955 @ 3.2GHz یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 460 یا ATI® Radeon™ HD5850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد‌نیاز: 30 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Far Cry 4 :

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 [تنها ورژن‌های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i5-2400S @ 2.5GHz یا AMD FX-8350 @ 4GHz @ 2.50 GHz یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® NVIDIA GTX 680 یا ATI® Radeon™ R9 290X
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد‌نیاز: 30 گیگابایت